Apie mus

IĮ “Novatransa” buvo įkurta 1997 metais ir savo veiklą pradėjo reguliariais maršrutais Lietuvoje. 1998 metais įstojo į vežėju asociaciją “Linava”, kurioje narystė užtikrina patikimumą bei atvėrė naujas rinkas. 2005 metais ĮI “Novatransa” disponavo dešimčia transporto priemonių, kurios atitiko EURO trys standartus. Dėl sąnaudų bei išlaidų optimizavimo įmonės transporto parkas 2005 – 2007 metais buvo atnaujintas ir jį dabar sudaro 2003 – 2008 metų gamybos metų krovininiai automobiliai VOLVO bei RENAULT. 2012m. pertvarkytas įmonės statusas į UAB “Novatransa”. Šiuo metu įmonė turi 24 vilkikus, įmonėje dirba 31 žmogus.

Pervežame krovinius po Europos sąjungos valstybes, Pabaltijo šalis, bei NVS šalis Baltarusija, Rusija ir Ukraina. Pagrindinė įmonės veikla yra 20 ir 40 pėdų konteinerių, TANK-KONTEINERIŲ transportavimas iš Klaipėdos uosto į Minską, Kijevą, Maskvą, St. Petersburgą, Ufą ir kitus Rusijos miestus. Galime pervežti sunkius 25 – 27 tonas pakrautus konteinerius, ADR krovinius, skystą chemiją. Įmonė turi penkis 3-ašius vilkikus, kuriais gali pervežti iki 45 tonų bendros masės pakrautą transporto priemonę ir penkis ADR sertifikuotus vilkikus skirtus pavojingų krovinių pervežimui. Taip pat galime gabenti krovinius, kuriems reikia palaikyti temperatūrą su dyzeliniu-elektriniu generatoriumi (CARRIER GENSET).

UAB „Novatransa“ vairuotojai išsilaikę pavojingų krovinių gabenimo kursus, ISOPA MDI/TDI vairuotojų kursus ir turi galiojančius pažymėjimus.

Ypatingą dėmesį įmonė skiria savo užsakovamas, kad būtų užtikrintas kokybiškų paslaugų teikimas. Pagrindiniai įmonės partneriai išlieka stabilūs užsakovai nuo pat įmonės įsikūrimo.